1500 Tl’ye Alınabilecek En iyi Akıllı Telefonlar

Son çıkan amiral gemisi modellerle birlikte üst düzey akıllı telefon modellerinin 3 bin TL seviyesini geçtiği görülüyor. Oldukça hızlı bir şekilde yükselen fiyatlardan dolayı günümüzde orta seviye akıllı telefon modelleri büyük bir ilgi görmeye başladı. Orta segment cihazların fiyat aralığı oldukça geniş olsa da genel olarak 1500 TL civarında olduğu dikkatlerden kaçmıyor.

Asus Zenfone 2

1500 TL seviyesi altında alınabilecek en iyi akıllı telefonlar listesinde dikkatleri ilk olarak Asus Zenfone 2 modeli çekiyor. Ülkemizde de resmi bir şekilde satışa sunulan modelin bünyesinde 4 GB RAM ve 4 çekirdekli Intel Atom Z3580 işlemci yer alıyor.

Asus Zenfone 2

Asus Zenfone 2

LG G4

LG G5 modelinin satışa sunulması ve ardından V20 modelinin de resmi olarak tanıtılmasının ardından LG G4 modeli fiyatında düşüş yaşandığı görülüyor. Yeni bir akıllı telefon satın almak isteyenlerin bu fırsatı kaçırmamaları tavsiye ediliyor. Özellikle piyasada paralel ithalat yoluyla getirilen LG G4 modelleri rahatlıkla 1500 TL altına satın alınabilir.

LG G4

LG G4

Huawei G8

Tasarımı ve yüksek malzeme kalitesiyle rakiplerine oranla ön plana çıkan Huawei G8 modeli 3 GB RAM ve Snapdragon 615 işlemcisiyle performans konusunda beklentileri rahatlıkla karşılıyor.

Huawei G8

Huawei G8

Sony Xperia C5 Ultra

Yaklaşık bir yıl önce satışa sunulan Sony Xperia C5 Ultra modeli sahip olduğu satış başarısını artırarak günümüzde de devam ettiriyor.

Belirtilen dört model de ülkemizde 1500 TL altına satın alınabilecek en iyi akıllı telefon seçenekleri arasında yer almaktadır.

Xperia C5 Ultra

Xperia C5 Ultra

Bir önceki yazımız olan Sony Xperia E5 Özellikleri ve Fiyatı başlıklı makalemizde Sony, Sony Xperia ve Sony Xperia E5 hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • 1500 tl ye alınabilecek en iyi telefon
  • 1500 tl ye en iyi telefon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir