2017 En Hafif Akıllı Telefon Hangisi

Xiaomi Mi 5

Xiaomi Mi 5

Yıllar önce teknolojinin gelişmesiyle birlikte cep telefonlarının boyutlarının küçülmeye başladığı herkes tarafından hatırlanacaktır. Akıllı telefon teknolojinin yaygınlaşmasıyla birlikte ise durumun tersine döndüğü ve akıllı cep telefonlarının boyutlarında büyüme yaşandığı dikkatlerden kaçmıyor. Üretici firmalar tarafından cihazların boyutları büyütülürken aynı zamanda daha ince ve daha hafif üretmeyi amaçladıkları görülüyor.

Birçok konuda ön plana çıkan Xiaomi markası bu alanda da başarını en iyi şekilde ortaya koymayı başarıyor. Markanın son ürettiği cihazlar arasında yer alan Xiaomi Mi 5 modelin hafif olmasının yanı sıra ince tasarımıyla da ilgi görüyor.

Yüksek donanım özelliklerine ve en önemlisi de 3000 mAh kapasitesindeki bataryaya sahip olmasına rağmen sadece 7,25 mm kalınlıkla gün yüzüne çıkması büyük bir beğeni toplamaktadır.

Son derece güçlü ve performanslı bir akıllı telefon modeli olan Xiaomi Mi 5’in inceliğiyle birlikte sadece 139 gram ağırlığa sahip olması cihazı rakipleri karşısında ön plana çıkarmayı başarıyor. Sade, şık ve güçlü bir telefona sahip olmak isteyenlerin Xiaomi Mi 5 modeline mutlaka göz atmaları tavsiye ediliyor.

Bir önceki yazımız olan Şarjı En Uzun Giden Akıllı Telefon 2017 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Popüler Başlıklar:

  • en iyi cep telefonu hangisi 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir