Akıllı Bileklik Mi Akıllı Saat Mi Almak Mantıklı?

akilli-saat

Akıllı telefonların ve tabletlerin insanlar arasında yaygınlaşmasının ardından geçen kısa bir süre sonra teknoloji dünyasında giyilebilir teknoloji ürünleri gün yüzüne çıktı. Tahmin edilenden çok daha kısa bir süre içerisinde birçok kişi tarafından satın alınan ve kullanılan ürünlere her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor.

Bilindiği üzere piyasada birçok firmanın ürettiği akıllı saatler yer almakta olup son derece uygun fiyatlardan başlayıp Apple tarafından üretilen akıllı saat modellerine kadar oldukça geniş bir model yelpazesi bulunuyor. Son zamanlarda akıllı saatlerin yanı sıra akıllı bilekliklerin de yaygınlaşmaya başlaması dikkatlerden kaçmıyor.

Akıllı saat veya akıllı bileklik satın almak isteyen ve karar veremeyen kişilerin ilk olarak kullanım amaçlarına göre hareket etmeleri tavsiye ediliyor. Akıllı saatler her ne kadar çok daha fazla fonksiyona sahip olsa da akıllı bilekliklerin de fiyat açısından daha uygun olduğu görülüyor. Akıllı bileklikler de genel olarak fiziksel aktivite, uyku düzenleme, nabız, saat ve tarih gibi bilgiler kontrol edilebilirken akıllı saatler için sürekli olarak yeni uygulamalar çıkartılarak daha kullanışlı bir hale getirildiği de göze çarpan detaylar arasında yer alıyor.

Kullanım amacı ve alanına göre ikisi arasında tercih yapılması çok daha mantıklı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Elektronik Kitap Okuyucuya Nasıl Kitap Yüklenir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Popüler Başlıklar:

  • akıllı bileklik alırken

Akıllı Bileklik Mi Akıllı Saat Mi Almak Mantıklı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir