Amarok Aventura

Volkswagen Amarok pikap sınıfında bulunan, motor seçeneği ve sürüş izlenimi ile iddiası büyük olan modellerden biri olmaktadır. Donanımının da arttırılması ile her gün dikkatleri kendi üzerine çekmekte.

Volkswagen Amarok, yeni serisi olan Aventura ile arazi kabiliyetini arttırıyor ve gösterişli olan donanımı ile birlikte talepleri oldukça iyi karşılıyor.

yeni amarok aventura

Yeni Amarok Aventura

Amarok Aventura Donanım

20 inç olan Talca adıyla jantlar, bagajda olan havuz, aydınlatma sistemi ile yan basamak, viraj aydınlatmalı olan sis farları, elektrikli katlanabilen yan aynalar ve gövde rengi olan bar üzerinde bulunan pusula logoları ile donanımını ilk bakışta belli ediyor.

Sınıf standartlarına göre oldukça çevik olan Amarok, kendisini SUV gibi hissettiriyor.

İçerisi deri döşeme, renkli olan yol bilgisayarı, çelik pedalları ve ısıtmalı, elektrikli ayarlanabilen ön koltukları ile dikkat çekmekte.

917 kg taşıma kapasitesine sahip olan pikap 2003 kg ağırlığında. Direksiyon arkasında bulunan vites değiştirme kulakçıkları, mekanik kilitli olan diferansiyle de ayrıcalıklarını belli ediyor. Ayrıca pikap sınıfı için dinamik sürüş özellikleri ile de standartların üzerinde duruyor.

2017 Amarok Aventura

2017 Amarok Aventura

Amarok Aventura Motor

Arazi bölgelerinde sağladığı konforun yanı sıra, şehirde de bu rahatlığı sağlıyor. 3,0 litre V6 motoru ve motorun yaydığı ses ile oldukça etkileyici. 224 HP Turbo dizel motoru ile 0-100 km hıza 8,4 saniyede ulaşıyor.

Amarok 3.0 TDI V6 pikabı 188.000 TL’ye satılıyor.

 

Bir önceki yazımız olan Telefonun Isınması Nasıl Önlenir? başlıklı makalemizde Çözüm, Isınma ve Telefon hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir