Apple AirPods Kablosuz Kulaklıkları Ne Zaman Çıkacak?

Akıllı telefon teknolojilerinde örnek çalışmalara imza atan Apple tarafından hatırlanacağı üzere iPhone 7 modeliyle birlikte yeni bir ürünün daha sunulacağının haberi verilmişti. Apple AirPods adı verilen yeni kablosuz kulaklık ürünü büyük bir kullanım rahatlığı sunacak olup diğer firmalara da örnek olacağı tahmin ediliyor.

Özellikle cihazlarda kulaklık girişinin ortadan kaldırılmasıyla birlikte tasarım anlamında da büyük değişimlere yol açılıyor. iPhone 7 modelinde kaldırılan kulaklık girişiyle birlikte tasarımda büyük bir incelmenin meydana geldiği dikkatlerden kaçmıyor.

Apple AirPods adı verilen kablosuz kulaklık ürünlerinin yaklaşık olarak 1 aydır kullanıma sunulması bekleniyor. Henüz Apple tarafından ve başka bir kaynak tarafından açıklanmayan nedenlerden dolayı piyasaya sunulması geciken Apple AirPods kablosuz kulaklık modelinin önümüzdeki günlerde resmi olarak sunulması bekleniyor. Apple ürünlerinin genel olarak Cuma günleri piyasaya sunulduğu göz önüne alındığında ortaya çıkan sızıntı bilgilerde 18 Kasım 2016 Cuma günü çıkacağı iddia ediliyor.

Önümüzdeki birkaç gün içerisinde Apple tarafından konuya dair bilgilendirici bir açıklama yapılması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan 16 GB iPhone Yeterli Olur Mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Apple AirPods Kablosuz Kulaklıkları Ne Zaman Çıkacak?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir