Asus Zenfone İçin Pokemon Go Güncellemesi

Pokemon Go oyunu artırılmış sanal gerçeklik teknolojisi sayesinde oldukça geniş bir kitle tarafından sevilerek oynanıyor. Özellikle sıradan mobil oyunların aksine insanları hareket etmeye zorlaması oyunu diğer oyunların önüne geçirmeyi sağlıyor. Henüz ülkemizde resmi olarak Google Play Store ve App Store üzerinden sunulmamış olsa da internet üzerinden rahatlıkla erişilebilen kurulum dosyası sayesinde oyuncular ülke farkı olmaksızın Pokemon Go oyununu oynayabiliyorlar. Ülkemiz için resmi olarak sunulmamış olması sadece güncelleme konusunda problem oluşturmaktadır. Oyuncular her yeni güncelleme geldiğinde internet üzerinden tekrar güncel kurulum dosyasını bulmalı ve yeniden kurulum yapmaları gerekmektedir.

Pokemon GO Intel

 

Asus Zenfone Kullanıcıları İçin Yeni Güncelleme Geldi

Asus Zenfone serisinde Intel işlemci kullanılmasından dolayı oyuna giriş yapılamamaktaydı. Durumun fark edilmesi üzerine Pokemon Go geliştiricileri tarafından yeni bir güncelleme yayınlanarak problem tamamen ortadan kaldırıldı. Asus Zenfone sahiplerinin oyuna giriş yapabilmeleri için en son güncellenmiş oyunu yüklemeleri gerekiyor.

İnternet üzerinden yapılacak küçük bir araştırmayla birlikte Pokemon Go oyununun en güncel APK dosyası rahatlıkla bulunabilmektedir. APK dosyasının cihaza indirilmesi ve ardından gerekli olan kurulum işleminin yapılmasının ardından Asus Zenfone kullanıcıları da her hangi bir problem yaşamadan oyuna giriş yapabileceklerdir.

Pokemon Go oyununun resmi bir şekilde ülkemizde marketler üzerinden sunulmasıyla birlikte tüm bu sorunlar ortadan kalkacak ve oyuncular yayınlanan güncellemeleri otomatik olarak her hangi bir işlem yapmadan alabileceklerdir.

Pokemon GO Asus

 

Bir önceki yazımız olan En İyi Laptop Çantası Markası Hangisi? başlıklı makalemizde Çanta, Laptop ve Marka hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir