Bilgisayarım Yavaşladı Ne Yapabilirim?

uninstaller-6-iobit-b_640x360

Son günlerde yavaşlayan bilgisayarınızı eski hızına kavuşturmak için bu yazımızda sizler için bir program önereceğiz. IObit uninstaller 6, artık sorunlu Windows güncellemelerini bile kaldırabilecek potansiyelde.

IObit, yeni programı olan güvenli program kaldırma uygulaması IObit Uninstaller 6’yı duyurdu. Daha önceki sürümlerine göre gelişmiş, daha güvenli ve daha çok seçenek içeren bir program geliştirdi. Bunun yanı sıra Windows güncellemeleri için karşımıza çıkan çözümü imkansız diye düşündüğümüz sorunları bile çözebilmekte.

uninstaller-6-iobit-1

IObit bilgisayarınızın işletim sistemini Windows 10’a yükselttiğinizde yaşadığınız uyumsuzluk sorunlarını çözüyor. Windows 10’a yükseltme ile birlikte gelen bir çok sistem eklentisinin de kontrolünü yapabiliyor.

Ayrıca bilgisayarınıza eklenen reklam eklentilerini de kaldırabiliyor. Bu sayede sizden habersiz çalışan uygulamaları kapatmış oluyor ve bilgisayarınızın performansını yükseltiyor.

Bir önceki yazımız olan Chrome Anasayfa Değiştirme Virüsü Temizleme: Adwcleaner başlıklı makalemizde ADWCleaner, Anasayfa ve Değiştirme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bilgisayarım Yavaşladı Ne Yapabilirim?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir