BMW’nin Yeni Ortağı

İhtiyaca göre özel ve üst düzey çözümleri sunan dünya aydınlatma devi olarak da bilinen OSRAM, BMW Motorsport sürücülerini etkili aydınlatma sistemi ile tek başına bırakmadı.

BMW Motorsport yeni ve resmi ortağı olan OSRAM, yarıştan önce ve yarış esnasında canlandırıcı etkiye sahip olan aydınlatmayı sağlayarak, hem sürücülerin hem de mühendislerin konsantrasyonlarını ve uyanıklıklarını arttırmada büyük bir rol oynadı.

BMW

BMW

Biyolojik Etkili Aydınlatma

Özel aydınlatma armatürleri ve LED ışıklı gözlükler şeklinde sunulan ürünler ile; sürücüler ve mühendisler, 24 saat süren yarış esnasında ihtiyaçları olduğu vakit dikkatlerinin keskinleşmesine ve enerjilerinin harekete geçmesinde yeterli yardımlarını sağlayacaklar.

Mavi olan LED ışık, merkezi sinir sistemini uyarıyor ve sürücüleri yarışmak için hazır hale getiriyor.

BMW nin ortağı

BMW’nin Ortağı

OSRAM Katkısı

OSRAM CTO su olan Stefan Kampmann “ BMW Motorsport’un bizim yenilikçi aydınlatma çözümlerimizi tercih etmiş olmasından mutluyuz. Üst düzeyde rekabetçi sporlar optimum performans gerektiriyor ve bizim aydınlatma uzmanlığımızın yarış takımına yardım edebileceği yer de tam olarak burası” diye ifade etti.

BMW Motorsport Direktörü olan Jens Marquardt ise “ Nürburgring’de gerçekleşen 24 saatlik rekabet yarış tarihinde olmadığı kadar yoğun. Bu da detayları çok daha önemli hale getirdiği için OSRAM’ın resmi ortak olarak bize katılmasından gerçekten mutluluk duyuyorum. Yenilikçi çözümleri ve aydınlatma alanındaki deneyimi ile OSRAM sürücülerimizin yarış sırasında geceleri Nordschleife’in benzersiz zorluklarına adapte olmalarına büyük bir katkıda bulundu” şeklinde karşılık verdi.

 

Bir önceki yazımız olan Telefonun Isınması Nasıl Önlenir? başlıklı makalemizde Çözüm, Isınma ve Telefon hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir