Huawei Kadınlara Özel Telefon Üretiyor!

Son yıllarda satışlarında önemli bir yükseliş gösteren Huawei, yeni çalışmaları arasında kadınlara özel bir telefon olacağını belirtti. Kadınların gönlünü fethedecek olan yeni telefon Eylül ayında piyasaya çıkacak.

Huawei-P9-04

Geçtiğimiz günlerde de farklı bir telefonu duyuran Huawei yine akıllarda uzun bir süre kalacak bir telefon modeli ile karşımıza çıkacak.. Bayanları için tasarlanan yeni modeli üzerinde geliştirmelere devam eden Huawei’nin bayanlar için ürettiği telefonun ismi Huawei Nova olacağı tahmin edilmekte.

443762185347

Telefonun dış tasarımı ve görünüşü ile kadınları etkileyeceği söylentiler arasında. Daha önce kadınlara özel 2 saat piyasaya süren Huawei’nin yeni telefonu olabilecek olan Nova’nın sızan resimlerini incelediğimizde metal bir gövdeye sahip olduğu ve büyük bir ses tuşu olduğunu görüyoruz. Ancak şunu belirtelim, bu telefon yalnızca bir söylentiden ibaret, net olarak üretileceği henüz bilinmiyor. Eğer kesin olarak üretilecek olursa da Eylül ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Android Telefonlara Root Nasıl Atılır? başlıklı makalemizde Android, Nasıl ve Root hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir