İkinci El Otomobilde Değer Kaybını Önlemek

İkinci el araçlar için kazanç sağlayacak ve hasarlı olan araçların değer kaybını önleyecek astarlama teknolojisi ile PPG kendini gösteriyor.

Tamamı ile PPG’nin icadı olan “DP4000 Greymatic” adlı yaş-üstü-yaş astar uzun üretimi sayesinde, araçların fabrika çıkışı standartları şeklinde tamir edilmesi mümkün hale geldi.

Aracın her noktasında fabrika çıkışı olan mikron kalınlığının elde edilmesini sağlayan PPG Yaş-Üstü-Yaş astar teknolojisi ile, boyanmış olan araçta oluşan tamir kaynaklı fiyat kaybı engelleniyor.

ikinci el alımlarda değer kaybı

İkinci El Alımlarda Değer Kaybı

İkinci El Araç

İkinci el araç piyasası her geçen gün daha da büyümekte ve ciddi rakamlar ile bu pazarda karşılaşılmakta. Güvenilen servis bölgelerinde fabrika standartlarına uygun olan tamir yaptırmak ve aracı herhangi bir değer kaybettirmeden satmak da oldukça büyük bir öneme sahip.

Dünyanın lider boyası ve yüzey kaplama kuruluşu olarak bilinen PPG, hasarlı olan araçların değer kaybetmesini önlemek ve ikinci el araçta kazanç sağlayacak bir teknolojiyi gözler önüne serdi.

Yaş-Üstü-Yaş serisi ile fabrika çıkışı gibi 112-120 mikron aralığında tamir yapılmasını sağlarken, boyanan araçta da değer kaybının önlenmesini sağlıyor.

ikinci el alımlar

İkinci El Alımlar

DP4000 Greymatic İle Kazanç

DP4000 Greymatic Yaş-Üstü-Yaş serisi ile, araçların fabrika çıkışları standardına uygun olan 112-120 mikron kalınlığı aralığında tamir yapılabilmesini sağlıyor. Ayrıca bu sayede boyanmış olan araçta değer kaybının gerçekleşmesini de engelliyor.

Aracın serviste bulunma süresini 80-100 dakika kısaltarak, zaman kaybını da engelliyor.

Bir önceki yazımız olan Telefonun Isınması Nasıl Önlenir? başlıklı makalemizde Çözüm, Isınma ve Telefon hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir