Instagram Hikayelerine Çıkartma Nasıl Eklenir?

Instagram Hikaye Çıkartmaları

Son zamanların en popüler sosyal medya ağları arasında yer alan Instagram büyük bir hızda gelişmeye devam ediyor. Facebook bünyesine katıldıktan sora birçok yeni özelliğe kavuşan Instagram’ın günümüzde de yenilenmeye devam ettiği görülüyor.

Snapchat’i Bitirmek İçin Yeni Hamle

Bilindiği üzere kısa bir süre önce Instagram tarafından kullanıma sunulan hikayeler bölümü ile Snapchat’in zayıflatılması ve zaman içerisinde de tamamen ortadan kaldırılması amaçlanmaktaydı. Hikayeler bölümünün ardından yeni özelliklerle Instagram’ın Snapchat’ten her hangi bir farkı bulunmadığı dikkatlerden kaçmıyor.

Son eklenen özelliklerle birlikte Instagram hikayeler bölümünde kullanıcıların paylaşacakları hikayelere birçok farklı türde çıkartma eklenmesine izin veriliyor. Bu sayede kullanıcılar hikayelerini çok daha eğlenceli ve renkli bir hale getirebiliyor. Zaman içerisinde yeni çıkartmaların da kullanıma sunulacağı ifade ediliyor.

Bunun yanı sıra hikayeler bölümü için eller serbest modunda video çekme özelliği de getirildi. Fotoğraf çekme butonuna basılı tutmaya gerek kalmadan çok daha rahat bir şekilde videolar çekilebilecek.

Bir önceki yazımız olan Vine Camera Uygulaması Nedir Nasıl Kullanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Popüler Başlıklar:

  • instagram çıkartma

Instagram Hikayelerine Çıkartma Nasıl Eklenir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir