Instagram’da Eski Fotoğraflar Hikayede Nasıl Paylaşılır?

Son yılların en popüler sosyal medya uygulamaları arasında yer alan Instagram bilindiği üzere Facebook bünyesinde yer almaktadır. Snapchat özelliklerinin neredeyse tamamına kavuşan uygulamanın Snapchat’i tamamen bitirmeyi amaçladığı görülüyor.

Kısa bir süre önce hikaye paylaşma özelliğiyle büyük bir dikkat çeken uygulamada eskiden çekilmiş fotoğrafların da paylaşılmasına izin veriliyor. Paylaşılacak olan fotoğrafın son 24 saatte çekilmiş olması yeterlidir. Daha önce çekilen fotoğrafları ise ekran görüntüsü alarak son 24 saatte çekilmiş fotoğrafların arasına katabilirsiniz.

Bunun için uygulamanın hikaye paylaşım bölümüne girilmeli ve parmak hareketiyle ekran aşağıya doğru bir kez çekilip bırakılmalıdır. Bu işlemin ardından ekranın alt kısmında son fotoğraflar ortaya otomatik olarak çıkacaktır. Bu fotoğraflar arasından istediğinize seçerek hikayeler kısmında paylaşarak arkadaşlarınızın eski fotoğraflarınızı da hikaye olarak görmesini sağlayabilirsiniz.

Eski fotoğrafları hikayede paylaşmak için her hangi bir eklentiye ihtiyaç duyulmamaktadır. Her geçen gün yeni özelliklerle kullanıcıları şaşırtmaya başaran uygulamanın ilerleyen yıllarda da kullanıcı sayısını büyük bir hızla artırması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Snapchat'te Bitmoji Nasıl Kullanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Popüler Başlıklar:

  • instagram eski fotoğraflar
  • instagram hikaye de muzik nasil paylasilir

Instagram’da Eski Fotoğraflar Hikayede Nasıl Paylaşılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir