iPad İçin Instagram Uygulaması Var Mı?

iPad İçin Instagram

Dünyanın en çok kullanıcısına sahip sosyal ağları arasında bulunan ve her geçen gün büyük bir hızla kullanıcı sayısını artırmaya devam eden Instagram uygulamasının uzun zamandır beklenmesine rağmen iPad için uyumlu hale gelmediği dikkatlerden kaçmıyor.

Apple iPad kullanıcılarının en büyük şikayetleri arasında yer alan problemin çözümü için ise henüz bir adımın atılmadığı da görülüyor. Facebook bünyesinde yer alan Instagram’ın iPad modelleri için uyumlu hale gelmesi sürekli olarak talep ediliyor.

Tüm taleplere rağmen her hangi bir gelişme yaşanmaması can sıkıcı bir durum olarak karşımıza çıksa da App Store içerisinde geçici çözüm olabilecek uygulamalar yer alıyor. Bu uygulamalar sayesinde iPad üzerinde Instagram hesabınıza dolaylı olarak giriş yapabilir ve kullanabilirsiniz.

Son zamanlarda ortaya çıkan Instagram eklentilerinin son derece hızlı ve kullanışlı bir arayüze sahip olması sayesinde Instagram’ın orijinal uygulamasına olan ihtiyacı bir nebze de olsa hafifletmektedir. İlerleyen zamanlarda konuyla ilgili olarak bir çalışmanın yapılıp yapılmayacağı da herkes tarafından merak ediliyor.

Bir önceki yazımız olan Instagram'a Sponsorlu Reklam Nasıl Verilir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Popüler Başlıklar:

  • ipad için instagram var mı

iPad İçin Instagram Uygulaması Var Mı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir