Kırmızı İphone Special Edition Görücüye Çıktı

Apple İphone 7 ve 7 Plus ile piyasayı domine etmeye devam ederken marjinal bir yeniliği de duyurmuş oldu. İphone tarafından İphone 5C dışında çok merjinal değişiklikler görmemiştik. İphone 4’te sadece siyah ve beyaz ile karşılaşmış, İphone 5 serisinde ise silver ve gold renklerini görmüştük. İphone 7 ve 7 Plus’ta kullanılan jet black seçeneği oldukça ses getirmiş ve beğenilmişken yeni İphone Special Edition kırmızı rengi ile tanıtıldı.

İphone 7 kırmızı

İphone 7 Kırmızı

Teknik özellik bakımından herhangi bir değişiklik getirmeyen İphone Special Edition yine 7 ve 7 Plus olacak şekilde dünyada 24 Marta, ülkemizde ise Nisan ayında satışa sunulup alınabilir olmaya başlayacak.

Bir Güncelleme de İphone SE Tarafında

Apple uzun bir süre telefonlarında ekran boyutunu kullanıcılarının daha rahat edeceğini düşündüğü 4.0 inç boyutunda tutmak konusunda ısrar etmiş, ancak hem piyasanın getirdiği şartlar hem de kullanıcı tercihlerini göz önüne alarak İphone 6’dan itibaren büyük ekranlı telefonlara geçmişti. Ancak hala küçük ekranlı telefon kullanmak isteyen kullanıcılarını da unutmayarak bir İphone 6 serisi kadar özelliğe sahip olmasa da kullanıcıları üzmeyecek şekilde 4.0 inç ekran boyutundaki İphone SE modelini piyasaya sürmüştü.

Daha önceleri 16 ve 64 gb şeklindeki hafıza seçenekleri ile sunulan telefon artık 32 ve 128 gb boyutundaki hafıza seçenekleri ulaşılabilir olacak ve yine İphone Special Edition gibi Nisan ayında tüketicilerle buluşmaya başlayacak.

İphone 7 Red

İphone 7 Red

Peki Yeni Telefonların Fiyatları Nasıl

Kırmızı İphone Special Edition telefonun fiyatı isminden de belli olacağı gibi dişe dokunur bir miktarla geliyor. Kırmızı renge sahip İphone 7’de 128 ve 256 gb hafızalı telefonlar sırasıyla 4299 TL ve 4799 TL olarak, İphone 7 Plus ise aynı hafıza seçeneklerine göre 4949 TL ve 5449 TL olarak satışa sunulacak. İphone SE tarafında ise 32 gb hafızalı olan 2399 TL, 128 gb hafızaya sahip olan ise 2899 TL’den satışa sunulmuş olacak.

Bir önceki yazımız olan Akıllı Telefon Ekran Kilit Deseni Unutulunca Ne Yapılmalıdır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir