Mercedes X-Class Görücüye Çıktı

Popüler otomobil markaları arasında ilk tercih edilenlerden Mercedes Benz yeni tasarımı ile pikap otomobil modelleri için giriş biletini almış oldu. Kendine has tasarımı, yüksek performansı ve dikkat çeken özellikleri ile otomobil sektörüne giriş yaptığı andan dikkatleri üzerine toplayan Mercedes X-Class tüm gözleri üzerine çevirmeyi başardı.

2018 mercedes x-class

2018 Mercedes X-Class

Mercedes X-Class Tasarımı

Power, Pure ve Progressive adlarıyla 3 farklı model seçeneği sunulan Mercedes X-Class modeli, dış tasarımında güçlü bir görünüme sahip. Gümüş rengi gövdesi, LED far detayları ile görünümü göz dolduran bu model hem arazide hem asfaltta tozu dumana katacağa benziyor.

Mercedes X-Class tasarımında klasik olarak 12 volt’luk soket, kargo bölgesi aydınlatması ve toplanabilir yatak gibi özellikler de bulunuyor. Arka tamponunda yer alan 180 derecelik arka kapak yardımı ile yükleme ve indirme işlemlerinin de rahat gerçekleştirilmesi planlanıyor.

İç tasarımında bulundan deri kaplı konsolu, 8.4 inçlik ekrana sahip bilgi-eğlence sistemi, çok fonksiyonlü direksiyon simidi, üst donanım deri döşemesine sahip siyah koltuk döşemeleri, Mercedes X-Class tasarım özellikleri konusunda üst sıralara çıkmasına yardımcı oluyor.

mercedes x-class Görücüye çıktı

Mercedes X-Class Görücüye Çıktı

Mercedes X-Class Özellikleri

1.1 tonluk taşıma kapasitesine sahip olan Mercedes X-Class özellikleri incelendiğinde Premium pikap sınıfında olsa da zorlu arazi şartlarına dayanıklılık gösterecek bir araç olduğunu kanıtlıyor. 3.5 ton çekme kapasitesine sahip olan otomobil, aynı zamanda 1560 mm bagaj hacmine de sahip.

Bir önceki yazımız olan Telefonun Isınması Nasıl Önlenir? başlıklı makalemizde Çözüm, Isınma ve Telefon hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir