Nasıl Güçlü Pokemon Yakalanır? Pokemon Evolve Nasıl Yapılır?

Pokemon GO oyununda rakiplerinize karşı gelebilmeniz için sahip olduğunuz Pokemonların güç seviyeleri son derece büyük bir önem taşımaktadır. Özellikle GYM noktalarında yapılan savaşlarda güçlü Pokemonlara sahip oyuncuların üstün geldiği görülmektedir. Peki Pokemon güçlendirme nasıl yapılır ve güçlü Pokemon bulmanın her hangi bir yöntemi var mıdır?

Pokemon GO Güçlendirme

Pokemon GO içerisinde bilinmeyen birçok özellik yer alıp yapımcı Nintendo tarafından bu özellikler parça parça ortaya çıkarılarak oyunun heyecanı artırılmaktadır.

İlk olarak güçlü Pokemonlara sahip olmak isteyenlerin zaman içerisinde aksatmadan Pokemonlarını evrimleştirmeleri gerekmektedir. Oyun içerisinde bu özelliğe Evolve adı veriliyor. Evolve işlemi için oyuncuların yeterli sayıda candy sahibi olması gerekiyor. Bu sebepten dolayı Evolve işlemi için candy sayısı büyük bir önem taşıyor. Candy oyun içerisinde kazanılabildiği gibi marketten de ücretli olarak satın alınabiliyor.

Evolve işlemi için yeterli candy sayısına sahip olduktan sonra Pokemonlarınızın bulunduğu sayfaya girilmeli ve daha sonra güçlendirilmek istenilen Pokemon seçilmelidir. Pokemon seçildikten sonra özellikler sayfasına girilmeli ve bu sayfada yer alan Evolve yazısına tıklanması yeterli olmaktadır. Bu sayede tüm Pokemonlarınızı geliştirerek daha güçlü bir Pokemon ailesine sahip olabilirsiniz.

Pokemonlarınız ne kadar güçlüyse girdiğiniz savaşlarda da o kadar yüksek cp gücüne sahip olursunuz. Oyun içerisinde sürekli olarak candy sayısı takip edilmeli ve yeterli sayıya ulaştıkça güçlendirme işlemlerine ara vermeden devam edilmelidir.

Pokemon GO Evolve

Bir önceki yazımız olan Pokemon Go Update Hatası Nedir? Pokemon Go Güncelleme iOS & Android başlıklı makalemizde Pokemon, Pokemon Go ve Pokemon Go Hile hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir