Nokia Yeni Akıllı Telefonuyla Dönüyor

Dünya teknoloji devleri arasında yer alan ve teknoloji alanında meydana gelen gelişmelerle birlikte uzun yıllardan beri sessizliğini koruyan Nokia yeniden akıllı telefon pazarına girmeye hazırlanıyor. 2017 yılında yeni akıllı telefon modellerini tanıtması beklenen firmanın özellikle iki farklı amiral gemisi model ile birlikte dikkatleri üzerine çekmesi bekleniyor.

Firmanın yüksek donanım özellikleriyle satışa sunmayı planladığı amiral gemisi modellerinde Snapdragon 820 veya önümüzdeki yıl sunulacak olan Snapdragon 835 yonga seti kullanılması bekleniyor. Şuan için hangi yonga setinin kullanılacağı net olarak bilinmiyor.

5,5 inç ekran büyüklüğüne sahip olacağı düşünülse de firmaya yakın kaynaklar tarafından ise 5,2 inç büyüklüğünde de olabileceği iddia ediliyor. Nokia’nın amiral gemisi modellerinde kamera özelliklerinin de dikkat çekmesi beklenmekte fakat şuan için net olarak detayları bilinmiyor. Akıllı telefon pazarında Nokia’nın kalıcı olup olamayacağı ile ilgili olarak farklı tartışmalar yapılsa da özellikle bu konuda cihazın satış fiyatının büyük bir rol oynayacağı düşünülüyor.

Bir önceki yazımız olan Akıllı Telefonlara Başörtülü Kadın Emojisi Geliyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Nokia Yeni Akıllı Telefonuyla Dönüyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir