Pokemon Go APK GPS Değiştirme

qqqqqqqqqqq

Dünya üzerinde milyonlarca oyuncuya ulaşan Pokemon Go gün geçtikçe daha da çok popüler olmaya başlıyor. Pokemon Go henüz birçok avrupa ve asya ülkesinde tanıtıma sunulmadığı halde milyonlarca kullanıcıya erişti. Pokemon Go oyuncuları Google Play üzerinden indiremediği apkları farklı siteler üzerinden indiriyor ve Pokemon Go oynamaya başlıyor.

Grafik ve görüntüleriyle oldukça dikkat çeken Pokemon Go çılgınlığı gün geçtikçe büyüyor. Ülkemizde de her geçen gün biraz daha yayılan Pokemon Go yayımlanmamış olmasına rağmen milyonlara ulaştı. Pokemon Go oyununa ilgi okadar büyük ki bazen serverler kaldırmıyor ve oyuna giriş yapılmıyor.

31 Temmuz’da Pokemon Go‘nun yeni güncellemesi tanıtıldı ve oyuncular bu güncellemelere yönelmeye başladı. Google Play üzerinden güncellenemeyen apklar için farklı internet sitelerinden indirme işlemi yapılıyor. Oyunun yeni güncellemelerinde birçok özellik eklendi ve GYM savaşları gibi birçok alanda görüntülerde iyileştirme yapıldı. Güncellemeler hakkında bilgi için tıklayın.

Ancak Pokemon Go oyuncuları pokemon yakalamak için dışarı çıkmaktan bıkmış durumda. Oldukça zor yakalanan pokemonlar ve GYM merkezlerine ulaşmak artık daha kolay. Bilgisayarınıza indireceğiniz birkaç program ile oyuna bağlanabilir ve artık telefonu elinize alıp yürümek yerine daha kolay bir şekilde bilgisayardan dolaşabilirsiniz.

qq

Pokemon Go Bilgisayarda Oynamak ve Fake GPS Kullanmak

Pokemon Go oyununu artık bilgisayarda oynamak mümkün. Oyuna giriş yapıp indireceğiniz programın kendi GPS’sini değiştiriyor ve istediğiniz bölgeye rahatça gidebiliyorsunuz. Konuyla ilgili örnek video aşağıda mevcut.
Pokemon Go oyununu bilgisayarınızda oynamanız için yapmanız gereken tek şey Nox programını indirmek. Nox Programı bilgisayar üzerinden istediğiniz apk oyununu oynamanızı sağlıyor. Pokemon Go gibi birçok oyunu Nox üzerinden bilgisayardan oynayabilirsiniz.

qqqqq

Nox Kurulumu;

 • İlk olarak Nox Programını bilgisayarınıza indirin ve kurulumunu yapın.
 • Programı açtığınızda ekranda telefon şeklinde bir pencere açılacaktır.
 • Açılan Pencerede sağ tarafta 4. simge konum ayarlarıdır.
 • Birçok seçenek var bunlar normal telefonda bulunan tuşlar ile birlikte farklı özellikde mevcut.
 • Nox’da bulunan makro sayesinde bir pokestop merkezine GPS’den bulup yerleştirebilir ve sürekli poketop toplayabilirsiniz.
 • Oyun oynadığınız an video çekebilir ve bu videoları bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.
 • Nox programını kullanırken herhangi bir GPS programı indirmenize gerek kalmadan konumunuzu sağdaki seçeneklerden 4. sırada bulunan yerden değiştirebilirsiniz.
 • Nox programından istediğiniz ülkeye istediğiniz GYM merkezine ve Pokestop merkezine rahatlıkla gidebilir ve oyunda GPS ile uğraşmadan normal oyunlarda kullanılan yön tuşları w, a, s, d tuşları ile hareket edebilirsiniz.
 • Oyundan atılmanız söz konusu değil sadece sürekli farklı bölgelere ışınlanmayın ve hareketlerinizi genel olarak bu yön tuşları ile gerçekleştirin.
 • Nox APP programı ile bilgisayarınıza kurduğunuz Pokemon Go oyununu evden hiçbiryere hareket etmeden rahatlıkla oynayabilirsiniz.
 • Nox programını kurduktan sonra pokemonların olduğu bölgeleri görmek istiyorsanız tıklayın.

Yönlendirdiğimiz sayfada pokemonları harita üzerinden görebilir ve o bölgeye Nox programı sayesinde hızlıca gidebilirsiniz ve pokemonları kolaylıkla yakalayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Pokemon Go Güncelleme Yeni Güncel APK! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pokemon Go APK GPS Değiştirme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir