Pokemon Go Bag Upgrade Nedir Ne İşe Yarar

 

qq

Pokemon Go oyunu gün geçtikçe geniş bir kitleye yayılmaya devam ediyor. Milyonlarca oyuncusu bulunan bu oyun oldukça zevkli ve eğlenceli bir hale geldi. Pokemon Go yayınlandığı günden bu yana her geçen gün bir rekora daha imza atıyor ve Niantic firmasına milyonlar kazandırmaya devam ediyor. Takımlar arası yapılan GYM savaşları, pokemon toplamak için gruplar halinde dolaşanlar ve birçok şey Pokemon Go oyuncularını bu yönde oldukça mutlu görünüyorlar.

Pokemon Go son güncellemesini 31 Ağustos tarihinde yayınladı. Bu güncellemede birçok özellik değiştirildi ve oyunda hile kullananlara karşı sert önlemler alındı. Gelen yeni güncellemelerde artık avatarınızı değiştirebilirsiniz. Yeniliklerde pokemonun transfer ekranı değiştirildi, GYM savaşları için özel grafikler eklendi ve oyun içerisinde birçok özellik güncellendi.

Pokemon Go oyunu henüz Türkiye’de yayınlanmadığı ve Pokemon Go rehberi bulunmadığı için oyuncuların çoğunluğu özellikleri ve itemleri tam olarak bilmiyor. Bu itemlerden biride Bag Upgrade, Bag Upgrade itemi çantanızı genişletmeniz için kullanılır.

qqqq

Pokemon Go Bag Upgrade Nedir? Nasıl Kullanılır?

Pokemon Go’da Bag (Çanta) oldukça önemlidir. Çevrenizdeki pokestoplardan topladığınız itemler çantanızda birikir ve her çeşit item düştüğü için çantanızdaki yer oldukça önem taşıyor. Bag Upgrade çantanıza 50 itemlik yeni yer açma itemidir. Kullanınca var olan yere ek olarak 50 itemlik yer daha açar ve çantanızı genişletir.

Bag Upgrade kullanımı;

  • İtemler sekmesine girdiğinizde Bag Upgrade itemine tıklayın,
  • Açılan sayfada Yes seçeneğine tıklayın ve Çantanızı genişletin.
  • Çantanız ne kadar geniş olursa okadar çok item toplarsınız ve GYM savaşlarında bu itemlere oldukça ihtiyaç duyuluyor.
  • Bag Upgrade kolaylıkla düşen bir item değildir ancak level atladığınız zaman hediye olarak verilebilir.
Pokemon GO Evrim

Pokemon GO Evrim

Bag Upgrade Nasıl Alınır?

Bag Upgrade normal olarak pokestoplardan düşmez. Ancak level atladığınız zaman size hediye olarak verilebilir. Bag Upgrade satın almak için pokecoins almanız gerekiyor. PokeCoins kazanma taktikleri için tıklayın. Pokecoins ile satın alınan bu ürün set şeklinde satılır ve çantanızı genişletmeye yarar.

Leveliniz yükseldikçe bu çantalara ihtiyacınız oldukça artacaktır. GYM savaşlarında gereken itemleri bu çantada sakladığınızdan ne kadar yüksek olursa okadar çok saklarsınız ve GYM savaşlarında sıkıntı yaşamadan savaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Pokemon Go Bilgisayardan Nasıl Oynanır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pokemon Go Bag Upgrade Nedir Ne İşe Yarar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir