Pokemon Go GPS Hilesi Nasıl Yapılır?

Pokemon Go GPS Nasıl Değiştirilir

Pokemon Go 11 Temmuz tarihinden bu yana milyonlarca kez indirildi. Gün geçtikçe pokemon go çılgınlığı büyüyor. Türkiye’de ’nun yayınlanmamasına rağmen milyonlarca kişi tarafından oynanıyor.

Apple Store’de kısa sürede en çok indirilen uygulamalar arasına girdi. Ancak  Go oyuncuları yürümekten ve sürekli avlamak için dışarı çıkmaktan bunalmış görünüyor. Hele de yaz aylarında havaların sıcak olduğu günlerde dışarı çıkıp aramak gerçekten zor.

Ancak pokemon avlayarak koleksiyonlarını geliştirmek isteyen oyuncular geride kalmak istemiyor ve buna rağmen sıcak havalarda sokak sokak pokemon arıyor. Pokemon Go’da en önemli unsurlardan biri de level, level atlamanız daha güçlü pokemonlar yakalayabileceğiniz anlamına geliyor. Öncelikle savaşlara katılmak yerine level atlayın ve pokemon yakalamaya devam edin.

Pokemon Go’da bazı uygulamaları kullanarak artık dışarı çıkmanıza gerek kalmadan pokemon yakalayabilir ve GYM & Pokestop merkezlerinden faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Fake GPS programını indirmek ve aşağıdaki adımları sırasıyla uygulamak.

Pokemon Go Fake GPS

Pokemon Go GPS Hilesi Nasıl Kullanılır?

Fake GPS hilesi birçok uygulama için kullanılıyor ve bu hileyi Pokemon Go’da pokemon yakalamak için de kullanabiliriz. Evden çıkmadan oturduğumuz yerde yüzlerce pokemon yakalayıp, poketop toplayabilir ve savaşlara katılabiliriz.

Yapmanız gerken işlemler;

  • Fake GPS uygulamasını telefonunuza Google play veya herhangi bir apk sitesinden indirip kurun.
  • Uygulama kurulduktan sonra telefon ayarlarınızdan Ayarlar>Geliştirici Seçenekler> Sahte Konumlara İzin ver’deki kutucuğu işaretleyin.
  • Oyuna giriş yapın ve GPS’nizi açık tutun.
  • Oyuna girdikten sonra daha önce belirlediğiniz bir noktayı Fake GPS uygulamasından bulun ve işaretleyin.
  • İşareti koyduktan sonra Start tuşuna başlayın ve artık Fake GPS sayesinde seçtiğiniz bölgede olun.
  • Oyuna girdiğinizde sizi seçmiş olduğunuz bölgeye atacakdır ve bu bölgelerden pokemon yakalayabilir ve poketop kazanabilirsiniz.
  • Eğer Pokemon Go’ya giriş yaptığınızda ”failed to detect location” hatası ile karşılaşıyorsanız farklı GPS uygulamaları indirmeyi deneyin.

Fake GPS uygulaması ile artık pokemon koleksiyonlarınızı daha hızlı geliştirebilir ve poketoplar toplayarak savaşlara katılabilirsiniz.

Pokemon Go GPS Hatası

Bir önceki yazımız olan Pokemon Go PokeStop ve GYM Nasıl Kurulur? başlıklı makalemizde Pokemon ve Pokemon Go hakkında bilgiler verilmektedir.

Pokemon Go GPS Hilesi Nasıl Yapılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir