Pokemon Go Güncel Pokemon Haritası

qq

Pokemon Go Oyuncuları Fake GPS çalışmıyor, Fake GPS Nasıl Yapılır? Güncel Pokemon Haritası Hangisi? Yeni Pokemon Haritası, Pokemonlar Nerede Çıkar? Pokemonların Çıktığı Yerler şeklindeki soruları sitemizde bulunan Pokemon Go’nun güncel konuları üzerinden bulabilir.

Pokemon Go çılgınlığı gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Ülkemiz’de yayınlanan son güncellemelerin ardından oyuncuların kullandıkları botlar, Fake GPS tarzı programlar engellendi ve pokemon haritalarının da engellendiği belirtildi.

İlk olarak bilindiği gibi pokevision haritası karşımıza çıkmıştı ve bulunduğumuz noktadaki pokemonları bize kolaylıkla gösteriyordu. Ancak bu uygulama internet üzerinden açılıyor ve erişim internet sitesi üzerinden sağlandığı için pek kullanışlı olmuyordu.

Uygulama yazılımcıları yeni bir harita üretti ve bu harita ile artık android ve ios cihazlarınıza uygulamayı indirip telefonunuzdan çevrenizdeki pokemonları kontrol edebilirsiniz.

qqq

Pokemon Go Android PokeMesh Harita

Pokemon Go oyuncuları için özel olarak geliştirilen bu uygulama sayesinde artık çevrenizdeki pokemonları rahatlıkla görebilir ve rotanızı bu pokemonların bulunduğu noktaya göre çizebilirsiniz.

Harita uygulaması gibi bir görünüme sahip bu uygulamada ilk olarak bulunduğunuz noktayı belirliyorsunuz ve çevrenizdeki pokemonlar, pokestoplar, GYM merkezlerinin nerde olduğu harita üzerinden gözüküyor.

qqqq

Pokemon Go Pokemon Haritası APK İndir

Pokemon haritası olarak birçok uygulama mevcut. Ancak yapılan güncellemelerin ardından neredeyse hepsi çalışmıyor. Pokemesh uygulaması yapılan güncellemelerin ardından uygulamaya güncelleme getirdi ve tekrardan çalışmaya başladı. Ancak yapılacak bir güncelleme ile bu uygulamada engellenebilir.

Uygulama tamamen ücretizdir ve vereceğimiz linkten uygulamanın APK’sını indirebilirsiniz.

Pokemesh Apk İndirme Linki: https://goo.gl/XWxgVA (Linki kopyalayın ve tarayıcınızdan aratın)

Bir önceki yazımız olan Pokemon Go Bag Upgrade Nedir Ne İşe Yarar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pokemon Go Güncel Pokemon Haritası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir