Pokemon Go İncense Nedir Ne İşe Yarar?

Pokemon Kota

Dünya genelinde Pokemon Go çılgınlığı gün geçtikçe artıyor. Son zamanlarda Türkiye üzerinde de oldukça oynanmaya başlandı.

Pokemon Go ile ilgili internet üzerinden birçok bilgi paylaşımı yapıldığı gibi, sokaklarda da Pokemon Go oyuncularına artık sıklıkla rastlayabilirsiniz. Pokemon Go oyuncuları git gide çoğalıyor ve bu yükselişten sonra oyun için hile araştırmaya başlayanlar da mevcut.

Ancak yapılacak hileler firma tarafından anlaşılıyor ve hileyi kullanan kişinin hesabı kapatılıyor. Oyunda hile kullanmadan da ufak bilgiler ile daha çok pokemon yakalayabilirsiniz.

Pokemon Go’da İncense basarak oturduğunuz yerden bile pokemon yakalayabilirsiniz.

Pokemon Go Güncel Apk

Pokemon Go İncense Ne İşe Yarar?

Pokemon Go oyuncularına sunulmuş ücretli tekliflerden biri olan incense itemi ile kolaylıkla pokemon yakalayabilir, yürümeden pokemonlar ile karşılaşabilirsiniz.

İncense özelliğini kullandığınız andan itibaren 30 dakika boyunca karşınıza pokemonlar çıkar. Oturduğunuz yerde durursanız yaklaşık olarak 6 pokemon ile karşılaşabilirsiniz. Ancak bu sayı bulunduğunuz yere göre değişebilir.

Pokemon Go En iyi Pokemonlar

Pokemon Go İncense

Ancak oyunun küçük bir açığı var ki: incenseyi bastığınızda yürümeye devam ederseniz ve kısa bir süre içerisinde 200 metrelik bir alanı geçerseniz her 200 metrede pokemon düşmektedir.

Yani incenseyi basıp hızlıca yürümeye devam ederseniz yaklaşık olarak 30 dakikalık bir süre içerisinde 25-30 adet pokemon yakalama şansımız olabilir. Tabi bu sayı kaçırdığınız pokemonlar, oyundaki donmalar, server hataları gibi sorunlar ile karşılaşmazsanız için geçerli olabilir.

Pokemon Go’da incense kullanırken dikkat etmeniz gereken bir oyun kuralıda araçtayken kullanmayınız. Araç yaklaşık olarak 20-25 kilometrenin üzerine çıkınca GPS’den sizi takip ettiği için pokemonlar ile karşılaşamıyorsunuz.

Pokemon Go İncense Nasıl Alırım?

Pokemon Go oyuncuları bu tür özellikleri level atlayarak veya oyun içerisinde herhangi bir günde yapılan eventler ile kazanabilir. Fakat Shop sekmesinde İncense itemi satılmaktadır. Google Play üzerinden telefon numaranız ile veya kredi kartınız ile satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Pokemon Go Güncel Pokemon Haritası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pokemon Go İncense Nedir Ne İşe Yarar?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir