Pokemon Go Takım Nasıl Seçilir?

Nintendo tarafından geliştirilen ve çıkarıldığı ilk günden beri dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de büyük bir ilgi gören Pokemon GO oyunu her geçen gün yayılmaya devam ediyor. Henüz Google Play Store ve App Store üzerinden ülkemiz için resmi olarak sunulmayan Pokemon GO oyunu sadece internet üzerinden erişilebilen kurulum dosyasıyla cihazlara yüklenebiliyor.

Pokemon GO Takım seçmek için GYM noktasına gidilmesi gerekiyor.

Pokemon GO Takım seçmek için GYM noktasına gidilmesi gerekiyor.

Oyun gerçek hayatla bağlantılı olarak devam ettiğinden dolayı büyük küçük oldukça geniş bir kitle tarafından sevilerek oynanıyor. Pokemon yakalayabilmek için gün içerisinde insanların zaman zaman kilometrelerce yol yürümeleri ve bu durumdan şikayetçi olmadıkları dikkatlerden kaçmıyor.

Rekabetin oyun içerisinde artış göstermesiyle birlikte oyuncuların da sahip oldukları yetenekler gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Her ne kadar bireysel güç büyük bir öneme sahip olsa da Pokemon GO oyununda oyuncuların üyesi oldukları takımların da özellikleri oldukça önemlidir. Pokemon GO oyunundaki takımlardan birine girebilmek için ilk olarak oyunda 5. seviyeye ulaşmak gerekiyor. 5. seviyeye ulaştıktan sonra her hangi bir takımın üyesi olabilmek için yakınlardaki bir GYM noktasına gidilmesi gerekmektedir. GYM noktasına gidildikten sonra istediğiniz takıma giriş yapabilirsiniz.

GYM noktasına gidildikten ve takıma giriş yapıldıktan sonra başka bir takıma geçiş yapmanın her hangi bir yolu bulunmuyor. Bu sebepten dolayı takım seçiminden önce detaylı bir şekilde düşünülmeli ve tam olarak karar verildikten sonra takım seçimi yapılması tavsiye edilmektedir. Pokemon GO Takım Seçme

Bir önceki yazımız olan Pokemon Go En Güçlü Pokemonlar başlıklı makalemizde En Güçlü, Pokemon ve Pokemon Go hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir