Rolls-Royce Wraith Black Badge

İlk çıkarılan Rolls-Royce Warith Black Badge İstanbul’a getirildi ve tanıtımı yapıldı. Aracın özellikleri hakkında tüm bilgiler verildi. Türkiye’den de araç için siparişin olduğu belirtildi.

Wraith ve Ghost’ta mevcut olan Black Badge sürüm araçların, Haziran ayından itibaren Türk koleksiyonculara verileceği söylendi.

rolls royce wraith black badge

Rolls Royce Wraith Black Badge

Wraith Black Badge Dizayn

Diğer modellerini göre Wraith Black Badge renk olarak daha koyu. Alt hava girişinde bulunan son işlemci, bagajın kapağı, ön ızgaranın çevresi ve de egzoz karartılmış krom özelliği ile dikkatleri üzerine çekmekte.

Rolls-Royce markası yeni ürettiği modelinde simgesini değiştirmiş. Ön, arkan ve yanda bulunan Rolls-Royce logosu, “Black Badge” ismi ile öne çıkmakta. Yeni simgesi gümüş hali ile siyah zeminin üzerinde bulunmakta.

rolls royce 2018

Rolls Royce 2018

Renk Seçimi

Lüks araç alan kişiler arabanın renklerini ve bazen de tasarımını kendi isteklerine göre yaptırmaktadırlar. Bu yüzden de kullanıcıların yeni istekleri ortaya çıkmaktadır ve bu doğrultuda yapılmasını isterler. Rolls-Royce Motor Cars İstanbul Marka Müdürü olan Hilal Aysal da, son modelin bu istekler doğrultusunda yapıldığını vurguladı.

Aracı satın alacak olan kişilerin istekleri doğrultusunda farklı renkleri olacak. Logo ve heykelin değişmemesi, koyu renkte olan kromların kalıcı olması dışında istenilen renklerin ve tasarımın seçilebileceği belirtildi.

Araç başlangıç fiyatı olarak vergi dahilinde 971 bin Euro, Türkiye’de vergiler, aksesuar ve satış fiyatı dahilinde 1 milyon 88 bin 883 Euro olarak satışa çıkarılacak.

Bir önceki yazımız olan Telefonun Isınması Nasıl Önlenir? başlıklı makalemizde Çözüm, Isınma ve Telefon hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir