Samsung Galaxy C7 Akıllı Telefon Modeli Nasıl?

Son zamanların en dikkat çekici akıllı telefon modelleri arasında yer alan Samsung Galaxy C7 modelinin ülkemizde satış fiyatının artış göstermesi de telefonun satış başarısını net bir şekilde ortaya koyuyor.

İlk olarak telefona fiyat / performans olarak baktığımızda son derece başarılı olduğu ifade etmek yanlış olmayacaktır. 5.7 inç büyüklüğündeki ekranı ve 32 GB dahili depolama alanı cihazın ilk olarak dikkatleri çeken teknik özellikleri arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra 4 GB RAM ve Snapdragon 625 yonga setine bünyesinde yer veren Samsung Galaxy C7 modelinin performans açısından sahibine her hangi bir şekilde problem çıkarmayacağı da net bir şekilde görülüyor.

Oldukça şık ve ince bir kasa tasarımına sahip olan Samsung Galaxy C7 modelinin arka kapağı açılmamakta ve dolayısıyla bataryası çıkarılamamaktadır. Kamera detaylarına bakıldığında ise önde 8 MP, arkada ise 16 MP çözünürlüğe sahip kameranın yer aldığı dikkatlerden kaçmıyor. Ayrıca Samsung Galaxy C7 modelinde parmak izi okuyucu sistemin yer alması da cihazı rakipleri karşısında ön plana çıkarmayı başarıyor.

Bir önceki yazımız olan Nokia Yeni Akıllı Telefonuyla Dönüyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Samsung Galaxy C7 Akıllı Telefon Modeli Nasıl?

  1. Virtual Private Servers 15 Nisan 2017 at 17:41 - Reply

    Galaxy C7 comes in a metallic design with streamlined body curves and edges for a subtle yet stylish appearance. Spraying particles of the fuselage on the back of a more delicate touch, with a comfortable hand grip feeling.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir