Samsung Gear S3 Akıllı Saat Fiyatı Açıklandı

Son zamanların en çok dikkat çeken giyilebilir teknoloji ürünleri arasında yer alan akıllı saatler her geçen gün yaygınlaşmaya devam ediyor. Akıllı saat ürünlerinde Samsung Gear S3 modeli de markanın en son ve en çok ilgi görmesi beklenen akıllı saati olarak teknoloji tutkunlarının karşısına çıkıyor. Klasik saati teknolojiyle buluşturan Samsung Gear S3 modeli 02 Aralık 2016 itibariyle ülkemizde de satışa sunuluyor.

İki farklı tasarım ve modelle satışa sunulan saatin ülkemiz fiyatı 1,299 TL’den başlamaktadır. Samsung Gear S3 modelinin özellikle hoparlör, yükseklikölçer, barometre, nabız ölçer, adım ölçer, NFC teknolojileri ön plana çıkmakta olup rakiplerinin önüne geçmeyi başarıyor. Bir akıllı saatten daha fazlasını bekleyenler için oldukça başarılı bir model olan saatin fiyatının ise rakiplerine oranla oldukça uygun olduğunu da ifade etmek yanlış olmayacaktır.

Akıllı telefon pazarında olduğu gibi akıllı saat pazarında da Apple ile karşı karşıya gelen Samsung’un yeni akıllı saat modelinin ardından Apple tarafından nasıl bir hamle yapılacağı merak ediliyor.

 

Bir önceki yazımız olan Apple AirPods Kablosuz Kulaklıkları Ne Zaman Çıkacak? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Samsung Gear S3 Akıllı Saat Fiyatı Açıklandı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir