Şarjı En Uzun Giden Akıllı Telefon 2017

Lenovo P2

Lenovo P2

Akıllı telefon modellerinde sıklıkla karşı karşıya kalınan yetersiz şarj süreleri 2017 yılı itibariyle ortadan kalkmaya başlıyor. Uzun zamandır teknoloji devleri tarafından yapılan ar-ge çalışmalarıyla birlikte tasarım bozulmadan yüksek mAh kapasitelerine sahip pillerin üretildiği görülüyor.

Lenovo P2 Pil Konusunda İddialı

Geçtiğimiz günlerde ülkemizde satışa sunulan Lenovo P2 modeli bünyesinde yüksek donanım özellikleri sunuluyor olsa da ilk olarak dikkatleri sahip olduğu pil çekiyor. Cihaz 5100 mAh bataryayla satışa sunulmakta olup rakiplerini mAh değeriyle büyük oranda geri planda bırakmayı başarıyor. Henüz kullanım süresiyle ilgili olarak net bir bilgi bulunmazken önümüzdeki günlerde Lenovo P2 profesyonel inceleme, test ve kullanıcı yorumlarının ardından ortalama bir kullanım süresi ortaya çıkacaktır.

Uzun Kullanım Süresi Düşük Fiyatı

4 GB RAM, Snapdragon 625 yonga seti ve en önemlisi de 5100 mAh batarya kapasitesiyle dikkatleri üzerine çeken Lenovo P2 modeliyle ülkemizde 1.699 TL’den satışa sunuluyor.

Özellikle uzun kullanım süresine sahip güçlü bir akıllı telefon satın almak isteyenlerin mutlaka göz atmaları tavsiye ediliyor.

Bir önceki yazımız olan Çin Malı Akıllı Telefon Alınır Mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Popüler Başlıklar:

  • şarjı en uzun giden telefon 2017
  • şarjı en uzun giden akıllı telefon 2017
  • şarjı en uzun giden akıllı cep telefonu 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir