Sony İçin Anroid 7.0 Hangi Telefonlara Gelecek?

Sony_Xperia_Z5_android7.0

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Google’ın yeni Android işletim sistemi 7.0 Nougat’ın Sony için hangi telefonlara geleceği açıklandı. İlk aşamalarda bir kaç telefon için yayınlanan Android 7.0 Nougat’ın günler geçtikçe hangi marka telefonlara geleceğini markalar açıklamaya başladı. Sony üreticileri halen kullanılmakta olan Sony telefonlarının hangilerine Android 7.0 Nougat’ın geleceğini açıkladı.

1429514896_9

Bu telefonlar; Xperia Z3+, Xperia Z4 tablet, Xperia X5, Xperia Z5, Xperia Z5 Compact, Xperia Z5 Premium, Xperia X, Xperia XA, Xperia XA Ultra, Xperia X Performance telefonlarına geleceği duyuruldu.

Henüz listede ismi olmayan telefonların olması bu telefonlara Android 7.0 Nougat’ın gelmeyeceği anlamına gelmiyor. Xperia Z2 ve Xperia Z3 modellerine de Android 7.0 N’ın gelmesi bekleniyor. Android 7.0 Nougat’ın geleceği Sony marka telefonlara ise ne zaman geleceği tarih olarak net belli değil.

Bir önceki yazımız olan Android Telefonlara Root Nasıl Atılır? başlıklı makalemizde Android, Nasıl ve Root hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir