Telefonlarda Gizli Video Çekimi Nasıl Yapılır?

Akıllı telefonların ve tabletlerin kullanım oranları artış gösterdikçe cihazların kullanım alanlarında da büyük bir değişimin yaşandığı görülüyor. Meydana gelen teknolojik yeniliklerle birlikte akıllı cihazların hayatın her noktasına girdiğini ifade etmek yanlış olmayacaktır.

Secret Video Recorder Uygulaması

Son zamanlarda akıllı telefon veya tabletlerde gizli video çekimi yapan uygulamalar büyük bir ilgi görüyor. Google Play Store ve App Store üzerinde benzer amaca hizmet eden farklı birçok uygulama yer alsa da Secret Video Recorder uygulaması sahip olduğu özelliklerle ön plana çıkıyor. Uygulamaların indirilme sayılarından da bu durum çok açık ve net bir şekilde görülebilir.

Akıllı cihazlarda gizli video çekimi sayesinde iş yeri ve evlerde güvenlik sağlanabilir veya eğlence amaçlı olarak şakalarda rahatlıkla kullanılabilir. Kullanıcıların genel olarak bu iki amaç doğrultusunda Secret Video Recorder uygulamasını tercih ettikleri görülüyor.

Gizli video çekimi için öncelikle tamamen ücretsiz olarak sunulan uygulamanın market üzerinden indirilmesi gerekiyor. İndirme işleminden sonra uygulamaya giriş yapılarak tek tuş yardımıyla kayıt başlatılabilir.

Tek tuşla manuel olarak kayıt başlatmanın yanı sıra Secret Video Recorder uygulaması sayesinde zamanlama yaparak kayıt başlatmanın da mümkün olduğu görülüyor. Uygulama aracılığıyla çekilen videolarda her hangi bir süre sınırlaması bulunmaksızın cihazın kapasitesi yettiği sürece sürekli olarak kayıt yapabilmektedir. Ayrıca uygulamanın gizliliği açısından istenildiği taktirde uygulamaya giriş için şifre belirlenebilmektedir.

Secret Video Recorder

Secret Video Recorder

Bir önceki yazımız olan iPhone ve iPad'de Bölge Kısıtlaması Olan Uygulamalar Nasıl Yüklenir? başlıklı makalemizde App Store, Kısıtlama ve Uygulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir