Vine Camera Uygulaması Nedir Nasıl Kullanılır?

Vine Camera Uygulaması

Bir zamanların fenomen mobil uygulamaları arasında yer alan bilindiği üzere Twitter bünyesinde yer almaktaydı. Uygulamanın zaman içerisinde ilgi görmemeye başlaması üzerine Twitter tarafından uygulamaya son verileceği açıklanmıştı. Kullanıcılar tarafından büyük bir tepkiyle karşılanmasının ardından yeni bir karar alındığı gün yüzüne çıktı.

Yapılan açıklamalarla birlikte resmiyete kavuşan bilgiler ışığında Vine uygulamasının sona ermediği sadece isim ve şekil değiştirdiği ortaya çıktı. Vine Camera adıyla faaliyetlerine devam edecek olan uygulama kapsamında kullanıcılar tarafından sadece 6 saniye uzunluğunda videolar çekilebilecek. Ayrıca çekilen videolara farklı efektlerin uygulanabileceği ve düzenlemelerin yapılabileceği de dikkat çeken değişiklikler arasında yer alıyor.

Vine Camera aracılığıyla çekilen videolar kullanıcıların isteğine bağlı olarak direk olarak telefonlara indirilebileceği gibi Twitter üzerinden de paylaşılabilecek. Ayrıca cihaza indirilebilen videoların farklı platformlarda da paylaşımına izin verilecek.

2017 Ocak ayından itibaren kullanılabileceği açıklanan uygulamanın eski başarını elde edip edemeyeceğini ise zaman gösterecek.

Bir önceki yazımız olan WhatsApp Gönderilen Mesaj, Fotoğraf, Video Nasıl İptal Edilir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir