Volkswagen Akıllı Anahtarlık Teknolojisi Ortaya Çıktı

Blesh Türk ar-ge firması uzun bir süredir ülkemiz merkezli teknoloji dünyasında ses getirecek projelere imza atıyor. Firma teknoloji dünyasının zirvesinde yer alan Intel ve Google gibi firmalarla yapmış olduğu iş birlikleriyle ön plana çıkıyor.

Teknoloji firmalarının yanı sıra Blesh firması şimdi de otomobil dünyasının liderleri arasında yer alan Volkswagen markasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. VW otomobil sahipleri için geliştirilen yeni mobil uygulama ve özel akıllı anahtarlık sayesinde sürücülere kolaylık sağlaması amaçlanıyor.

Akıllı telefon ve özel olarak üretilen akıllı anahtarlık arasında bağlantı bluetooth ile sağlanmakta olup anahtarın kaybolması durumunda mobil uygulama üzerinden anahtarlığımı bul özelliği kullanılabilmektedir.

Pratik kullanım amacının yanı sıra Volkswagen akıllı anahtarlık ürünü selfie kumandası olarak kullanılabilecek. 50 metre uzaklığa kadar kumanda edilebilecek olan telefonla birlikte geniş kadraja sahip fotoğrafların çekimine imkan verilecek. İlerleyen zamanlarda Volkswagen akıllı anahtarlık ürününe yeni özelliklerin de eklenebileceği düşünülüyor.

Bir önceki yazımız olan iPad Web WhatsApp Nasıl Kullanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Volkswagen Akıllı Anahtarlık Teknolojisi Ortaya Çıktı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir