Vosvos Tutkunları Karadeniz’de

14’üncüsü düzenlenmekte olan Vosvos Şenliği bu yıl Ordu’da düzenlendi. Ordu’ya yüzlerce sayıda Vosvos geldi ve meraklıları ile buluştu.

Türkiye’nin birbirinden farklı olan illerde yaşamakta olan 200’ü aşkın Vosvos tutkunları, sakin şehir namına sahip olan Perşembe ilçesinde bulunan ve turistik alan olan Yason Burnu’nda bir araya gelerek, deniz kıyısında doğanın tadını her türlü çıkardı.

vosvosçular karadenizde

Vosvosçular Karadeniz’de

Vosvos Şenliği

Yason Burnu turistik bir alan olması nedeniyle birçok kişi tarafından ziyaret yeri haline gelmişti. İlçeyi ziyarete gelen insanların da ilgilerini gösterdiği ve sık bir şekilde fotoğraflarını çektiği Vosvos modeli, bazı zamanlarda kentte tur atmaları ile renkli görüntü oluşturdu. Böylece Vosvos tutkunları ve ziyaretçiler de bu görüntüyü izleyerek sık sık fotoğraf çekti.

Şenlik Desteği

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı olan Enver Yılmaz, AA muhabirine açıklama yaparak, ilk defa turizmci olan Enis Ayar tarafından 1995 yılında düzenlenmiş olan şenliğin farklı nedenler ile devam etmediğini ve göreve geldiğinde bu şenliğe destek olma kararını aldıklarını belirtti.

İlk desteğini 2016 yılında verip, Vosvos Şenliği’nin düzenlenmesine katkıda bulunduklarını ifade eden Yılmaz, “ Belediyemizin destekleri ile bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Vosvos Şenliği’nde yurdun dört bir yanından gelen Vosvos tutkunlarını ilimizde ağırlamaktan mutluyuz. Bundan sonraki yıllarda da Ordu Vosvos tutkunlarının yeni adresi olmaya devam edecek.” ifadelerini kullandı.

vosvos tutkunları karadenizde

Vosvos Tutkunları Karadenizde

Renkli görünümleri ile Vosvos araçları herkesin ilgi odağı haline geldi.

Bir önceki yazımız olan Telefonun Isınması Nasıl Önlenir? başlıklı makalemizde Çözüm, Isınma ve Telefon hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir