Yeni Insignia GSi Eylülde Geliyor

Otomobil markaları arasında önemli bir yere sahip olan Opel, 2017 Eylül ayında yeni bir modelini görücüye çıkarmaya hazırlanıyor. Opel marka otomobiller arasında en popüler ve en çok tanınan Kadett, Corsa, Astra gibi modellerinde de yer verdiği GSi imzası Eylülde geri dönüyor.

İlk olarak Frankfurt Uluslararası Otomobil Fuarı içerisinde otomobil tutkunlarına tanıtılacak olan Yeni Insignia’nın en sportif modeli GSi’nin 2018 yılının başlarında da otomobil satış pazarında yerini alması bekleniyor.

yeni insignia

Yeni İnsignia

Yeni Insignia GSi Özellikleri

2017 yılının Eylül ayında görücüye çıkacak olan Insignia GSi, 14 Eylül tarihinde kapılarını otomobil severler için aralamaya hazırlanıyor. Pazara 2018 yılının başlarında giriş yapacak olan bu yeni model Insignia GSi özellikleri birçok otomobil tutkununu şimdiden sabırsızlandırıyor.

Kusursuz bir yol tutuşuna sahip olan Yeni Insignia GSi, aynı zamanda sürücülere keskin sürüş keyfi yaşatmaya hazırlanıyor. Üstün performans vaad eden yeni model, özellikle sportif sürüş meraklıların ilgi odağı haline geliyor.

2017 Insignia GSi

2017 İnsignia GSi

Yeni Insignia GSi Tasarımı

Konfor ve sportif sürüşün bir arada sunulduğu bu yeni model Insignia GSi tasarımı sert ve hızlı bir görünüme sahip. Koltuklarında ısıtma, havalandırma, masaj özellikleri bulunan yeni modelin koltukları aynı zamanda AGR sertifikalı. Sürücülerin sürüş tarzlarına uyum sağlayan ayarlanabilir süspansiyon ve direksiyon sertliği özelliği de göz dolduran özellikleri arasında yer alıyor.

Dış tasarımında sportif bir görünüm ön plana çıkarken, kullanılan spor lastiklerinin sahip olduğu 20 inclik jantlar sportif görünümü destekliyor.

Bir önceki yazımız olan Telefonun Isınması Nasıl Önlenir? başlıklı makalemizde Çözüm, Isınma ve Telefon hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir