Yeni Opel Crossland X

Opel markası SUV ailesine Crossland X ile yeni üye kattı. SUV sınıfı için yapılandırılmış olan bu araç ikinci üye olarak Mokka X modelinin ardında yer aldı.

Crossland X Teknik Özellikleri

Küçük SUV modeli olan Opel Crossland X 1590 mm yüksekliğe, 4212 mm uzunluğa ve 1765 mm genişliğe sahip bulunmakta. Mokka X ile kıyaslandığı zaman 68 mm yere daha yakın bulunmakta, 63 mm daha kısa olmakta ve 16 mm daha dar yapıya sahip bulunmakta. Mokka X 356 litre bagaj hacmine sahip iken, Crossland X daha kısa olmasına rağmen 410 litre bagaj hacmine sahip. Yeni Opel Crossland X’in arka koltukları ileri veya geri alınabildiği için bagaj hacmi 520 litreye de çıkabiliyor. 60:40 oranı ile katlanan arka koltuklar 1255 litre hacim de sağlıyor.

2018 Opel Crossland

2018 Opel Crossland

Ön tarafta kullanılmakta olan koltuklar AGR sertifikası olan ergonomik koltuklardır.

Crossland X Motor

Motor bilgisi hakkında net bir açıklama yapılmamış olmasına rağmen 1.4 lt turbo benzinli140 ve 150 ps versiyon, 1.6 CDTi 110 ve 136 ps versiyon seçenekleri olacaktır. Ek olarak da 4×4 opsiyonu da olacaktır.

opel crossland X

Opel Crossland X

Yeni Crossland X Donanım

Apple CarPlay, AFL led farlar, head up display ve Android Auto desteği olan 8 inç dokunmatik ekrandan kontrol edilen multimedya sistemi, 182 dereceye kadar görüş sağlamakta olan arka kamerası, Start/Stop ve otomatik park sistemi ile donanımı dikkat çekmekte.

 

 

Bir önceki yazımız olan Telefonun Isınması Nasıl Önlenir? başlıklı makalemizde Çözüm, Isınma ve Telefon hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir