Yeni Peugeot Pikap

Peugeot markası yeni pikap modelini tanıma çıkarıyor. Planlanana göre Afrika kıtasında satışa sunulacak olan Peugeot pikap, pazara bu şekilde geri dönüyor.

Şirketin yaptığı açıklamaya göre özel amaçlı ve iş amaçlı kullanımlarından her ikisini de karşılamakta olan, bakımı ve kullanımı kolay ve her durum altında güvenilir araç arayan kişiler için ideal olan Yeni Peugeot pikap, satışını Afrika kıtasında yapma hedefinde.

peugeot pikap

Peugeot Pikap

Peugeot Pikap Teknik Özellikler

Yeni Peugeot pikap 5.08 metre uzunluğa sahip ve çift kabinli kompakt pikap pazarında yerini almakta. Bu sebep ile 10 pazar payı, Batı Sahra Altı Afrika ülkeleri ve Kuzey Afrika da dahil olmak ile birlikte yılda toplam 56 bin satış hacmi sağlanıyor.

Yeni Peugeot Pikap İle Pazara Dönüş

Peugeot markası ürettiği yeni pikap modeli ile pikap pazarına geri dönüş yapıyor. Bu sayede de marka uluslararası bir büyüme stratejisi oluşturmuş oluyor. Peugeot markasının özellik ile Afrika kıtasında olmak üzere birçok ülkede daha geçmişi uzun yıllarca görülüyor.

yeni model pikap

Yeni Model Pikap

1956 yılında üretilmiş olan Peugeot 403 camionnette-bachee, 1967 yılında üretilmiş olan Peugeot 404 camionnette-bachee ve 2005 yılına kadar başarılı bir şekilde üretilmiş olan ve 2017 yılında Nijeryada’ki üretimi sona erdirilmiş olan Peugeot 504 Pick-up modelleri ile, markanın pikap konusundaki geçmişi gözler önünde oluyor, takip edilebiliyor.

2017 yılında ürettiği pikap ile de üretimini Peugeot yenilik getiriyor.

Bir önceki yazımız olan Telefonun Isınması Nasıl Önlenir? başlıklı makalemizde Çözüm, Isınma ve Telefon hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir