Yeni VW Polo

Volkswagen markasının küçük sınıf temsilinde olan Polo, 6 yıl sonunda yeni bir model daha ortaya çıkardı. Yeni nesil olan VW Polo, standartlarına göre daha üst düzeyde bulunuyor. Küçük sınıf standartında olmasına rağmen güvenlik ve donanım olarak standartının üzerinde yer alıyor. Ayrıca daha güçlü ve dinamik bir görünüme de sahip.

yeni Voswagen polo

Yeni Voswagen Polo

2018 VW Polo yeni gövde renk seçimi ile dikkat çekiyor. Ayrıca LED stop lambaları ve LED farları da oldukça göz alıcı.

Yeni Polo Dizayn ve Sistem

Eski haline göre VW Polo ebat olarak 81 mm fazla uzunluğa, 7 cm ise fazla genişliğe sahip. Tavanının daha alçak olmasına rağmen 2 cm fazla baş mesafesi görülüyor. Arka koltuklar öne alındığında 351 litre, alınmadığında ise 280 litre bagaj kapasitesi ortaya çıkıyor.

Küçük sınıflarda bulunmasına rağmen dijital gösterge paneli ve multimedya dokunmatik ekranının yeni nesil olması ile bir ilk ortaya koyuyor. Ekranın boyutu ise 6,5 ve 8 inç olarak satışa sunuluyor.

Polo Trendline donanımı ile güvenlik sisteminde oldukça başarılı. Şehir içinde acil frenleme veya takip sistemi, hız sabitleme, yarı otonom olan park sistemi, kör noktaların uyarısı, anahtarsız motor çalıştırma ve giriş sistemi ile güvenliğini standartlarının üzerinde sağlıyor.

yeni VW Polo

Yeni VW Polo

VW Polo Motor Gücü

65 HP – 150 HP aralarında değişen motor gücüne sahip. GTI serisinde ise 200 HP motor gücü, 2.0 litrelik TSI motor olacak. 2 dizel, 4 benzinli motor seçeneğinin yanında DSG şanzıman da yer alacak.

Bir önceki yazımız olan Telefonun Isınması Nasıl Önlenir? başlıklı makalemizde Çözüm, Isınma ve Telefon hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir