Yılın Tasarım Ödülü Ferrari’ye

Red Dot Tasarım Ödülleri’nde, Ferrari’nin J50 modeli, 2017 yılın ürün tasarımı ödülüne layık görüldü. Ferrari yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, otomotiv sektörü içerisinde en prestijli ödül törenlerinden biri olduğu söylenen Red Dot Tasarım Ödülleri’nin Almanya Essen’de bulunan Aalto Tiyatrosu binasında gerçekleştiği öğrenildi.

ferrari ödül aldı

Ferrari Ödül Aldı

3 yıldır üst üste ödüle layık görülen Ferrari, 2017 yılında da J50 modeliyle 2017 yılın ürün tasarımı ödülüne sahip oldu. Tasarımı Flavio Manzoni önderliğinde yapılan Ferrari J50 modeli markanın Japonya’daki 50. Yılı sebebiyle sadece 10 adet üretileceği de duyuruldu.

Ödül Töreninde Ferrari’ye Ödül Yağmuru

Otomobil sektöründeki firmalar için büyük anlam ve önem taşıyan ödül törenlerinden biri olan Red Dot Tasarım Ödülleri gecesinde Ferrari birçok modeliyle farklı ödüllere layık görüldü. J50 modelinin yanı sıra Ferrari, GTC4Lusso, LaFerrari Aperta ve 458 MM Speciale modelleri de Red Dot Tasarım Ödülü kazanan modeller arasında yer aldı.

ferrari tasarım ödülü aldı

Ferrari Tasarım Ödülü Aldı

Ödül Alan Modellerin Müthiş Özellikleri

Gecede tasarımları ile adlarından söz ettirip ödüle layık görülen tasarımlardan biri olan GTC4Lusso modeli her koşulda gösterdiği yüksek performansı ve 4 kişi kapasitesiyle diğer otomobillere büyük bir fark attı. Gecede dikkat çeken özelliklerden birine sahip olan bir diğer Ferrari marka otomobil ise sürücülere kendi özel istekleri doğrultusunda sunduğu kişiselleştirme özelliği ile 458 MM Speciale modeli Ferrari’nin geceye damga vuran otomobillerinden biri oldu.

Bir önceki yazımız olan Telefonun Isınması Nasıl Önlenir? başlıklı makalemizde Çözüm, Isınma ve Telefon hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir